هزينه ارتودنسي دندان

هزينه ارتودنسي دندان

بهترين متخصص ارتودنسي در تهران!

دكتر ارتودنسي

روش هاي تشخيص متخصص ارتودنسي را براي شما شرح مي دهيم و شما را با معيارهاي يك متخصص ارتودنسي دندان خوب آشنا مي كنيم و در اين راه همراهيتان مي كنيم.

 

مراحل

مراحل درمان ارتودنسي در اصول مشابه و در موارد فرعي متفاوت است با ارايه بهترين و به روز ترين مقالات در اين زمينه آگاهي شما را افزايش داده و در تصميم گيري ياريتان مي كنيم.

 

بهترين متخصص

شاخص هاي تشخيص متخصص ارتودنسي را بيان كرده و تلاش مي كنيم بهترين را انتخاب كنيد براي ارايه بهترين درمان نياز به مهارت متخصص و استفاده از بهترين مواد و ابزار در محيطي آرام مي باشد

 

متخصص ارتودنسي در تهران

و در نهايت با توجه به زمان بر بودن درمان ارتودنسي سه مركز تخصص ارتودنسي را در غرب ، شرق و شمال تهران به شما معرفي مي كنيم تا در محيطي مناسب و مخصوص بيماران ارتودنسي كه درنزديكي شما واقع شده درمان خود را انجام دهيد در همين حال دسترسي مناسب به ناوگان حمل و نقل عمومي از ديگر مزاياي اين مراكز درماني مي باشد در اين راه همراه ما باشيد تا به بهترين و زيباترين لبخند دست يابيم . سابقه كاري موفق و رضايت بيماران بزرگترين سرمايه ماست در اين تجربه زيباتر شدن خوشحال مي شويم با شما باشيم

 

ارتودنسي چيست

تصحيح روابط فك و دندان و جفت و رديف كردن دندان هاي نامنظم، ارتودنسي ناميده مي شود. با انجام ارتودنسي مشكلات مربوط به نظم، ترتيب و قرارگيري دندان ها در فك برطرف شده و فرد مي تواند با كيفيت بهتري غذا بخورد و از زيبايي بيشتري هنگام صحبت كردن و... لبخند زدن برخوردار باشد.

 

1) ارتودنسي طول عمر دندان ها را افزايش مي دهد؟

مرتب كردن دندان ها موجب قرار گرفتن آنها در موقعيت مطلوب داخل فك مي شود كه نتيجه آن پخش متوازن نيرو در تمام جهات و كاهش فشار روي ريشه دندان ها است. از طرف ديگر منظم شدن دندان ها به تميز كردن آنها نيز كمك خواهد كرد.

 

۲) ارتودنسي موجب برطرف كردن مشكلات گوارشي هم مي شود؟

در حالت عادي هر دندان بالا با دو دندان پايين در تماس است. چنانچه در بيماري اين وضعيت دندان وجود نداشته باشد غذا به خوبي آسياب نشده و هضم غذا و در نتيجه گوارش آن با مشكل روبه رو مي شود. درمان ارتودنسي، باعث ايجاد تماس هاي مناسب و در نتيجه افزايش تاثير جويدن خواهد شد.

 

۳) ارتودنسي باعث درمان مشكلات عضلاني هم مي شود؟

افرادي كه بيشتر فعاليت خود را با دست راست انجام مي دهند عضلات قوي تر با حجم بزرگ تر نسبت به دست چپ دارند اما چون دست ها زير لباس قرار مي گيرند تاثير زياد و قابل توجهي در بيننده به وجود نمي آورند. حال اگر شخصي به دلايل مختلف مانند عادت كردن يا كوچك بودن فك و... با دندان هاي يك طرف غذا بخورد، به مرور زمان عضلات يك طرف از طرف ديگر بزرگ تر و صورت وي نامتقارن مي شود و چون در برخوردهاي اجتماعي صورت اولين قسمتي است كه مورد توجه قرار مي گيرد، بايد حتما نسبت به رفع اين مشكل اقدام كرد. البته مشكلات عضلاني زيادي در سيستم جونده شناخته شده اند كه با روش هاي ارتودنسي قابل درمان هستند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۷:۳۰ | fati
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
هزينه ارتودنسي دندان
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان